Анонси подій

8
грудня
968

Наукова конференція «Політичні перетворення у країнах Центральної та Східної Європи: історико-політичні, етнонаціональні, електоральні та державно-управлінські аспекти»

ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Факультет суспільних наук, кафедра політології і державного управління проводять з нагоди 30-річчя кафедри політології і державного управління ДВНЗ «УжНУ» науково-практичну конференцію «ПолітичнІ перетворення у країнах Центральної та Східної Європи: історико-політичні, етнонаціональні, електоральні та державно-управлінські аспекти».

 

Дата проведення: 8 грудня 2020 р.

Місце проведення: платформа Google Meet.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

 

Основна мета конференції – представлення результатів наукових міждисциплінарних досліджень з питань політичних перетворень у країнах Центральної та Східної Європи, крізь призму історико-політичних, етнонаціональних, електоральних і державно-управлінських аспектів.

 

Заявку на участь у конференції разом із текстом виступу просимо надіслати до 30 листопада 2020 р. за електронними адресами: kaf-polit@uzhnu.edu.ua  та

mykola.vegesh@uzhnu.edu.ua  (з позначенням: «Конференція – Політологія»).

Форма заявки учасниці\учасника конференції додається.

 

 

Увага: оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти заявки та тексти виступів, які не відповідають тематиці конференції, критеріям науковості тексту та вимогам щодо оформлення. У конференції передбачена лише дистанційна (онлайн) форма участі.

 

 

Контакти:

Адреса оргкомітету:

88000, Україна, м. Ужгород, вул. Університетська, 14/233

ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

 

Координатор конференції:

Микола Вегеш, 0954371984, mykola.vegesh@uzhnu.edu.ua

 

 ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ!

 Оргкомітет конференції

 

Умови участі та заявка - у вкладенні.

Категорії: