Анонси подій

1
листопада
860

Центр зі сталого розвитку УжНУ разом з Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” оголошує прийом заявок від команд для участі у дебатних турнірах

Запрошуємо студентів взяти участь у дебатному турнірі. Такі заходи допомагають розвинути комунікативні навички, розширюють світогляд, формують навички красномовства та вчать нестандартно мислити.
Дебати - це інтелектуальна гра, яка розвиває критичне та аналітичне мислення шляхом дискусії навколо однієї теми. По всьому світу дебати використовують для розвитку культури ведення дискусії та розвитку демократичних цінностей. Саме дебати допомагають розвиватися громадянському середовищу і вчать ухвалювати раціональні виважені рішення. Окрім того, завдяки дебатам розвивається культура публічних дискусій, толерантне відношення до опонентів, а також - формуються навички аргументованого переконання.
Вже 4 роки поспіль активна молодь бере участь у національних дебатах з політичних реформ і отримує цікаві призи та визнання. Цьогоріч дебатний турнір відбудеться у щонайменше 28 містах України за форматом Британські парламентські дебати на платформі ZOOM.

У місті Ужгород дебатний турнір пройде 5 листопада 2020 року.
Теми дебатів: молодіжна політика, судова, адміністративна та конституційна реформи.

Для участі у дебатах необхідно:

1. Заповнити анкету до 1 листопада включно, в якій ви реєструєте команду з 2 гравців. Реєстрація за посиланням

2. 5 листопада взяти участь у турнірі і отримати досвід та цінні подарунки

Теми, які будуть на дебатах:
1) Уряд має реформувати шкільну освіту включивши до неїкурс політичної освіти: https://youtu.be/Eyx9yC5H0pQ
2) Уряд має завершити реформу місцевого самоврядування скасувавши рівень районів: https://youtu.be/WW7CBijpt_4
3) Уряд має надати право голосу на виборах лише платникам податків: https://youtu.be/vw8zck-yGN4

Окрім цінних знань та практичних вмінь, команда-переможець турніру свого міста отримає призові картки на книги або техніку від “Активної Громади” та візьме участь у національному дебатному турнірі на початку грудня 2020 року.

Команди, що за рейтингом здобудуть перші три позиції отримають також цінні подарунки

Довідка. захід відбувається в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у розв'язанні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». 

 

 

Категорії: