Анонси подій

22
листопада
1181

До уваги випускників шкіл та батьків!

Ужгородський національний університет запрошує учнів 10-х та 11-х класів стати слухачами підготовчих курсів з підготовки до незалежного зовнішнього оцінювання – ЗНО–2021. Для школярів це ще й чудова можливість підготуватися до державної підсумкової атестації наприкінці навчального року.

Ми надаємо слухачам підготовчих курсів висококваліфіковану допомогу у підготовці до складання незалежного тестування відповідно до програм Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури, математики, фізики, біології, географії, хімії, історії України та іноземної мови.

Підготовчі курси – це не лише додаткова можливість здобути знання та систематизувати їх задля впевненості у своїх можливостях, а й психологічна адаптація до вищого навчального закладу.

Термін навчання – 6 або 7 місяців (з листопада по травень або з грудня по травень). Заняття проходять щосуботи та щонеділі, а також під час канікул. Початок занять о 8:30. 

Попередній запис на підготовчі курси здійснюється в робочі дні з 10:00 до 15:00. Також можна подати заяву в електронній формі (за посиланням внизу сторінки ) та надіслати на електронну пошту.

На час пандемічної ситуації, що склалася в цей час, пропонуємо Вам підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання у формі дистанційних занять на платформах Moodle,  Zoom, Google meet,  GoogleClassroom,  Skype.

За наявності сучасних комп’ютерних технологій та Інтернету дистанційна освіта стає зручною та доступною. Навчання відбувається у вільний час, у комфортних для слухача умовах. Слухач отримує навчальні лекції, аудіо- та відеоматеріали через Інтернет. Дистанційна освіта має більш гнучкий графік навчання. Заняття на підготовчих курсах проводять досвідчені викладачі університету та провідні вчителі шкіл міста, компетентні в сучасному освітньому процесі. Таким чином, Ви можете займатись у зручний для себе час, Вам відкрито доступ до багатьох джерел навчальної інформації з використанням новітніх досягнень в освітньому процесі.

Вартість навчання на підготовчих курсах з підготовки до ЗНО для випускників загальноосвітніх навчальних закладів становить 360,00 грн. на 1 місяць за 1 предмет з 1 особи.

 

За більш детальною інформацією звертатись за адресою: м. Ужгород, вул. Університетська  14, 4-й поверх, кабінет  401-а. 

Телефон для довідки: +380505531824.

( контактні особи: Яковчук Олена Романівна, Хмельницька Єва Юріївна)

 Email: training_courses_1@ukr.net 

              dp-centre@uzhnu.edu.ua   

Бланк заяви за посиланням.

 

Категорії: