Анонси подій

4
жовтня
135

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Стартував прийом робіт на 14-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів. 

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту Історії України НАН України, Спілки письменників України.

Принагідно інформуємо про умови конкурсу:

  1. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.
  2. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
  3. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.netдо 1 грудня 2020 р. Протягом грудня 2020 року – січня 2021 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021 року.
  4. До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi».
  5. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
  6. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.
  7. Авторський текст виконується українською мовою.
  8. До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .dос анкету.
  9. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
  10. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

 

Анкета та детальніше про умови конкурсу за посиланням.

 

Категорії: