Анонси подій

24
березня
12:00
2032

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Міграційна політика України в умовах глобалізації: досвід управління та ризики сьогодення»

Шановні колеги! Відповідно до листа МОН України №22.1/10-280 від 05.02.2020р. «Про Перелік наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році», з урахуванням пропозицій, викладених у листі ректора ЄНУ імені Л. М. Гумільова проф. Єрлана Сидикова щодо проведення в рамках співпраці та виконуваного ними проекту «Кафедра Жан Моне – Європейська дипломатія» спільного наукового семінару запрошуємо вас взяти участь:

24 березня 2020 року в роботі спільного з науковцями ЄНУ імені Л. М. Гумільова (м. Нур-Султан, Казахстан) міжнародного наукового семінару за темою «Європейська дипломатія в умовах еволюції інституціональної системи ЄС». Захід відбудеться в рамках програми Європейської Комісії Еразмус+ за проєктами «Кафедра Жана Моне - Європейська дипломатія» та «Центр досконалості Жана Моне» (Jean Monnet Chairs, Jean Monnet Centres of  Excellence). Семінар проходитиме з 10-ї години на базі факультету історії та міжнародних відносин та НН Інституту євроінтеграційних досліджень УжНУ в залі засідань УжНУ по вул. Заньковецької, 89-Б (зелений корпус, 3 поверх). 

Того ж дня, 24 березня 2020 року, після завершення наукового семінару (орієнтовно з 12.00 год.) відбудеться відкриття міжнародної науково-практичної інтернет-конференції за темою «Міграційна політика України в умовах глобалізації: досвід управління та ризики сьогодення» в тому ж залі засідань УжНУ по вул. Заньковецької, 89-Б. Серед названих вище організаторів конференції - НДІ міграції і демографії економічного факультету УжНУ.

За підсумками семінару та конференції передбачається видання «Міжнародного наукового вісника» (Вимоги до публікації додаються).

Пропонуємо Вам визначитись з темою доповіді (статті) чи участі в дискусії з першого питання. 

Просимо Вас зареєструватися для підтвердження Вашої участі до 16.03.2020 року, надіславши пропозицію на електронну пошту (для програми) petrtokar@gmail.com або andreykovitaliy@gmail.com чи по телефону 0954820733 та 0506729396 або о 9.30 перед початком конференції.
Також інформацію про зазначені заходи ви можете знайти на сайті Інституту: http://www.uzhnu.edu.ua/ 

 Вимоги до публікації за посиланням.

Категорії: