Анонси подій

7
жовтня
381

Конкурс «Зберігаючи пам’ять про Голокост» та IV конкурс ім. В.Маняка та Л.Коваленко на тему «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид Українського народу: історія, пам’ять, уроки на майбутнє»

Всеукраїнський конкурс наукових, науково-дослідницьких проектів студентів, аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост» проводиться Благодійною організацією «Благодійній фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації та Національного історико- меморіального заповідника «Бабин Яр» у 2019-2021 рр.

Метою Конкурсу є пошук та підтримка талановитої молоді, залучення її до вирішення проблем вивчення, дослідження історії Голокосту на території України та інших країн Східної Європи, зокрема, розстріляних у Бабиному Яру у вересні 1941 року та інших злочинів, скоєних тоталітарними режимами.

Конкурс проводиться у три етапи.

Перший етап – подача заявок. Всі бажаючі взяти участь у Конкурсі надсилають заявку на участь (додаток 1) та анотацію (до 2 сторінок) конкурсної роботи (додаток 2) на електронну адресу: konkurs@babynyar.org до 7 жовтня поточного року. Журі розглядає заявки та анотації, відбирає кращі і надсилає запрошення для участі у другому етапі до 15 жовтня поточного року.

Другий етап – подання конкурсних робіт на розгляд журі. Учасники, які пройшли перший етап, надсилають конкурсну роботу (додаток 3) та відгук свого наукового керівника (бажано) на електронну адресу konkurs@babynyar.orgдо 15 листопада поточного року. Журі Конкурсу оцінює та відбирає кращі наукові, науково-дослідницькі проекти для участі у третьому етапі Конкурсу.

Третій етап – презентація та захист проектів (грудень поточного року, в одному з університетів Києва), визначення та нагородження переможців.

  1. Результати першого, другого етапів Конкурсу та запрошення до участі у третьому етапі повідомляються всім учасникам листом на адресу електронної пошти, зазначену під час реєстрації, і розміщуються на сайті www.babynyar.org.

 Ініціатором і організатором Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко є Громадська організація «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), за підтримки і сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

Мета Конкурсу – активізація наукової, творчої діяльності школярів і молоді у прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932–1933 рр. та формування на цій основі поваги до прав людини і гуманістичних цінностей.

Терміни проведення Конкурсу в 2019 році:

Наукові та мистецькі роботи приймаються на Конкурс до 1 листопада 2019 р.

Підведення підсумків, оголошення результатів –  до 10 листопада 2019 р.

Нагородження переможців Конкурсу – останній тиждень листопада 2019 р.

 

 

Категорії: