Анонси подій

1
серпня
635

Проект "Інноваційний університет та лідерство"

Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" за підтримки Міністерства освіти i науки України, Міністерства науки i вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів - Інституту суспільства знань запрошують взяти участь у продовженні проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність, та міжгалузевість i стратегії розвитку університету».

На п’ятій фазі проект буде спрямовано на підготовкудвох груп академічних лідерів, які мають бажання та здатні впроваджувати сучасні інтердисциплінарні, трансдисциплінарні, міжгалузеві освітні та освітньо-наукові програми в практаки української вищої школи (7 — 31 жовтня 2019 р. група I), орієнтовані на вивчення польського досвіду та конструювання стратегічних програм розвитку українських університетів (4 - 29 листопада 2019p. група J) i передбачає інтенсивне тренінгове навчання в України та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікропроектів.

До участі в проекті запрошуються активні та перспективні представники академічної спільноти, молоді дослідники та керівники підрозділів університетів, лідери освітніх громадських та професійних організацій, представники мас-  та соціальних медіа.

Участь у проекті для групи I передбачає курс тренінгів, візитів та консультацій, які пройдуть на базі Варшавського та Ягелонського університетів в період з 7 по 31 жовтня 2019 р. Підтверджуючи свою участь у проекті, учасники погоджуються на перебування в Республіці Польща впродовж цього періоду.

Участь у проекті для групи J передбачає курс тренінгів, які пройдуть на базі Варшавського та Ягелонського університетів з 4 по 29 листопада 2019 р. Підтверджуючи свою участь у проекті, учасники погоджуються на перебування в Республіці Польща впродовж цього періоду.

В рамках проекту передбачені консультації з експертами та дистанційна робота над міні-проектами впродовж грудня 2019 р. - травня 2020 р., що мають на меті вивчення та впровадження різноманітних сучасних інтердисциплінарних, трансдисциплінарних, міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм та конструювання стратегічних програм розвитку українських університетів.

Підсумкова конференція, на якій учасники проекту представлятимуть свої міні-проекти, буде організована в червні 2020 року у Києві.

Претенденти на участь в обох гpyпax мають в період до 21 липня 2019 року (до 18.00) надіслати електронною поштою на адресу Міжнародного благодійного Фонду "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" (електронна адреса - finikov@edupolicy.org.ua) свої заявки на участь в проекті.

Заявка мас містити:

  • CV кандидата українською та англійською мовами (з обов’язковим зазначенням своїх службових та особистих електронних адрес та телефонів )                                                                   .
  • Мотиваційний лист українською та англійською мовами (з визначенням групи, на участь в якій претендує кандидат, та напряму майбутнього мікропроекту)
  • Інформацію про особи чи особу, що рекомендує кандидата (прізвище,  ім‘я,  по-батькові,  місце праці та посада, електронна адреса та контактний телефон, дані інституції/ЗБО, що рекомендує кандидата) та скан рекомендаційного тіста/листів.
  • Рекомендацію/рекомендації, які мають бути надіслані з електронної адреси особи, яка ïx надае (можуть бути українською, англійською чи польською мовами).
  • Заповнену анкету за лінком: https://goo.gГforms/SQje13Iob8giydgL2

Відбір учасників проекту буде здійснено на конкурсній основі організаторами проекту з української та польської сторони.

Категорії: