Анонси подій

15
червня
161

Стипендіальна програма німецької економіки для України оголошує набір студентів для проходження практики у Німеччині

Стипендіальна програма німецької економіки для України пропонує активним і мотивованим студентам унікальну можливість стажування на провідних підприємствах Німеччини, які представляють ключові галузі економіки. Серед них відомі світові компанії (Bosch, Bombardier, SAP, PwC, Commerzbank, Metro, Kaufland, Deutsche Bahn, John Deer, Allianz, Hannover Rück). До учасників програми також належать деякі дослідницькі інститути, що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю. Стипендіальна програма розпочинається щороку 1 лютого і триває від трьох до п’яти місяців. З 2015 року вже приблизно 120 студентів з різних регіонів країни стали учасниками цієї програми. Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ) та впроваджується Торгово-промисловою палатою України і Німецьким товариством економічної співпраці.

Хто може взяти участь у програмі:

  • студенти 3–5 курсів (вищі семестри – щонайменше 2 повних роки навчання, або ті, які закінчують другий курс у цьому році, також можуть подавати заявку);
  • випускники та аспіранти (до 30 років).

Стипендіальна програма розпочинається щороку 1 лютого і триває від трьох до п’яти місяців.

Напрями навчання: математика, мехатроніка, машинобудування, комп’ютерна інженерія, електроніка та електротехніка, транспорт і логістика, енергетика, сільське господарство, цивільне та промислове будівництво, фінанси, страхування, банківська справа, комп’ютерні науки та інформаційні технології, фізика, хімія, біологія, політологія, германістика, медіа та журналістика тощо. Заявник має володіти англійською мовою. Знання німецької мови вітається. Наявність мовного сертифіката не є необхідною умовою.

Період подачі заявок: 2 травня - 15 червня 2019

За деталями звертайтесь до координатора проекту:

Андрій Гончарук

Tел.: +38 044 584 28 29; 097 97 045 77

e-mail: ag-ier@ucci.org.ua; goncharuk@live.de

 

Dr. Berthold Volberg (менеджер проекту)

Teл.: +49 211 8689184

e-mail: berthold.volberg@giz.de

 

Категорії: