Анонси подій

7
лютого
12:00
620

Відкриті конкурси програми ЄС Еразмус+ 2019

Еразмус+ КА2: Проекти співпраці

В рамках Еразмус+ КА2: Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну кращими практиками у галузі вищої освіти, а також для співпраці між країнами-членами та країнами-партнерами програми Еразмус+ (включаючи Україну) відкриті такі можливості


- РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (Capacity Building in higher education, CBHE) (як апліканти і партнери) - проекти співпраці між закладами вищої освіти з Європи, України та інших країн-партнерів програми Еразмус+ щодо розбудови потенціалу задля впровадження реформ у сфері вищої освіти на основі розвитку Болонського процесу. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів.

Детальніше українською мовою у розділі: Розвиток потенціалу та Виконавцям проектів.

Все про можливості Erasmus+: CBHE на сайті Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель).

- АЛЬЯНСИ ЗНАНЬ (як партнери) - розроблення нових, інноваційних таміждисциплінарних підходів до викладання й навчання, розроблення освітніх курсів на основі вже існуючого потенціалу ексепртизи та інновацій інституцій; стимулювання підприємництва і підприємницьких навичок викладацького складу; сприяння обміну знань, залучення підприємств у навчальний процес.

Особливість: участь організацій з України як партнера можлива за умови унікального досвіду, що матиме вагомий вплив на результати проекту. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів.

- СТРАТЕГІЧНІ ПАРТНЕРСТВА (як партнери) - розробка і впровадження інноваційних практик на організаційному, місцевому, регіональному, національному або європейському рівні.

Особливість: участь організацій з України як партнера можлива за умови унікального досвіду, що матиме вагомий вплив на результати проекту. Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів. Координується та фінансується Національними агентствами Еразмус+ у країнах-членах програми, на сайтах яких публікуються конкурси.

 

Детальніше по кожному окремому виду діяльності та дедлайни подачі конкурсних заявок можна дізнатися за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi.html

Категорії: