News

29.08.2022
760

УВАГА! Проводиться додатковий набір.

УВАГА! Проводиться додатковий набір.

КАФЕДРОЮ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

 УЖГОРОДСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ДО 23 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ ПРОВОДИТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ НАБІР

громадян України (чоловічої та жіночої статі) для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Прийом документів здійснюється щоденно за адресою:                                                              

м. Ужгород, вул. Тлехаса, 16/8 - «Новий район міста»   з 09:00 до 13:00     (субота, неділя – вихідні дні)

При собі мати:

1.      Паспорт громадянина України.

2.      Приписне свідоцтво.

Термін навчання - два роки. По завершенні навчання випускникам присвоюється військове звання «молодший лейтенант запасу». Підготовка здійснюється за чотирма спеціальностями.

 На час навчання громадяни, які проходять навчання на кафедрі військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, призову на військову службу не підлягають.

Відповідно до наказу РЕКТОРА УжНУ військова підготовка громадян  проводиться протягом одного навчального дня на тиждень  ( п’ятниця).

На навчання на конкурсних засадах приймаються громадяни (чоловічої та жіночої статі), які мають вищу освіту чи здобувають її в УжНУ та інших вищих навчальних закладах, у тому числі студенти магістратури, а також студенти заочної форми навчання та аспіранти.

Міністерством Оборони України внесено зміни до законодавчих актів України щодо обов’язкової наявністі військової підготовки для бажаючих обіймати державні посади та балатуватись до органів місцевого самоврядування, у тому числі Ради та судів.

Випускники  кафедри мають змогу служити на добровільних засадах на офіцерських посадах у Збройних Силах України, Службі безпеки України, Держприкордонслужбі України, Національній гвардії України, Національній поліції України, Держа́вній слу́жбі Украї́ни з надзвича́йних ситуа́цій та інших силових і правоохоронних структурах.   

Categories: