27.07.2023

Випускники медичного факультету №2 успішно завершили навчання

У 2023 році випускниками медичного факультету №2 стали 244 здобувачі освіти. Близько 80% студентів факультету складають представники Індії, а також громадяни африканських країн та країн Близького Сходу. Останні роки навчання студентів відбувалось у змішаній формі – онлайн та офлайн. У 2023 році більшість студентів мали можливість навчатись аудиторно, частина навчалась у дистанційному режимі.

Отриманню дипломів студентами медичних факультету передує важливий етап – складання тестового іспиту “Крок 2” та державних іспитів. Успішно впорались з цим завданням наразі 222 студентів. З чим щиро вітаємо! Вдячні, що місцем свого професійного і духовного становлення ви обрали саме Ужгородський національний університет. Хай постійне навчання мистецтву медицини допоможе Вам стати високопрофесійними лікарями.

Фото з вручення дипломів за посиланням.

Ганна Фельцан,