21.07.2017

В УжНУ обговорили напрямки співпраці з Ужгородською міською радою

У п’ятницю, 21 липня, у ректораті УжНУ за головування проректора з науково-педагогічної роботи Мирослави Лендьел відбулася робоча нарада керівників структурних підрозділів університету щодо розробки Меморандуму про розуміння та співпрацю з Ужгородською міською радою щодо виконання спільних проектів і програм розвитку. Як наголосили учасники зустрічі, ефективне співробітництво між міською владою та університетом є надзвичайно важливим для розвитку громади міста та колективу УжНУ. Зокрема, це партнерство створить нові можливості для розвитку та реалізації потенціалу університету,  сприятиме формуванню іміджу Ужгорода як сучасного європейського міста, сприятливого для розвитку освіти та науки, реалізації ініціатив студентської молоді.

Зокрема, учасники зустрічі запропонували серед ймовірних напрямів співпраці взаємне залучення до проведення громадських, соціальних, культурних, спортивних заходів, підтримку провадження результатів досліджень науковців УжНУ, налагодження взаємовигідної співпраці з роботодавцями міста, інвесторами, бізнесом, інші. Серед перших спільних проектів, які можуть бути реалізованими вже восени – співучасть в організації святкування Дня міста та Дня Ужгородського національного університету, організація стажувань студентів у середовищі публічних структур міста, ініціювання Школи посадовця.