28.05.2016

Університетські поліграфісти отримали відзнаки до свята

Останньої суботи травня в Україні своє професійне свято відзначають видавці та поліграфісти. З цієї нагоди ректор УжНУ професор В.Смоланка за багаторічну працю в сфері поліграфії, високий професіоналізм, наставницьку роботу з молодими працівниками та сумлінне ставлення до роботи, творчий підхід до виконання завдань нагородив працівників виробничо-поліграфічного відділу видавництва УжНУ «Говерла» Почесними грамотами та преміями.

Відзнак ректора удостоєні: Ірина Цигак - працівниця брошуровально-палітурної дільниці, Василь Петішкодрукар, Станіслав Жуков - оператор комп’ютерної верстки.

Напередодні свята, у п’ятницю,  В.Смоланка вручив нагороди університетським поліграфістам і побажав їм, їхнім родинам міцного здоров’я та нових успіхів у непростій, але надто необхідній в університетському житті справі.

Прес-служба УжНУ