26.04.2016
2031

У ректораті УжНУ обговорили результати спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН

25 квітня у залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбувся круглий стіл учасників проекту «Сталий місцевий розвиток. Основні тенденції в Україні та світі».

Зі вступним словом виступила проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи, доктор політичних наук, професор Мирослава Лендьел. Вона розповіла присутнім передісторію запровадження проекту на Закарпатті, зауважила роль співробітників і студентів вишу в його реалізації, а також побажала учасникам круглого столу плідної праці та успіху в обговоренні результатів проекту.

Більше - на сайті Медіацентру УжНУ.