Міжнародна асоціація випускників
ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

25.08.2017

Зусиллями наукового таланту В.Шкоди-Ульянова Ужгород став одним з трьох центрів науки з ядерної фізики в Україні

Цими днями одному з найталановитіших фізиків Ужгородського національного університету, фундатору наукових досліджень з ядерної фізики та педагогу, професору Володимиру Шкоді-Ульянову виповнилося б 90 років

25.07.2017

Из УжНУ в Мир – Короткая Личная История

(Матеріал опубліковано без втручання в оригінальний текст автора)

24.07.2017

Надія і Віктор Голдовські: Диплом фізфаку УжНУ став визначальним для професійної реалізації в Ізраїлі

У далеких 60-х вони, як і мільйони інших абітурієнтів, опинилися перед вибором професії і не знали, чи виправдає вона сподівання. Престижний на той час фізичний факультет вабив багатьох. І чимало з тогочасних студентів продовжили справу своїх наставників – основоположників фізичної школи, відомої в усьому світі, але є й такі, котрі перевершили всі сподівання. Серед них – випускники УжНУ Надія і Віктор Голдовські. Власним прикладом вони довели, що освіта – важлива складова великого шляху під назвою «майбутнє», а диплом випускника фізичного факультету є своєрідною візитівкою, яка направду підтверджує рівень знань і відчиняє двері у великий світ. Можливо, комусь важко в це повірити, як спочатку не вірили і Надія з Віктором, доки самі не пересвідчилися в цьому.

14.07.2017

Відомі у світових наукових колах фізики свого часу теж були абітурієнтами УжНУ

Безперечно, студентські роки – найкращі. Кожен з особливим трепетом згадує свої вступні випробовування, з приємністю, та навіть певною долею ностальгії – період навчання, вірних друзів, романтичні історії та неординарні випадки, які обов’язково траплялися під час навчання в університеті. Ці речі залишаються на все життя. Наш матеріал - про відомих в усьому світі науковців, історія успіху яких розпочиналася з фізичного факультету УжНУ.

14.07.2017

Олександр Кікінеші – амбасадор УжНУ в Угорщині

Олександр Кікінеші - науковець зі світовим іменем, один із найвідоміших представників знаменитої школи фізиків УжНУ, Doctor Honoris Causa УжНУ, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри експериментальної фізики Університету м. Дебрецен (Угорщина). Залишивши Ужгород і переїхавши працювати до Дебрецена, він не забув про рідний університет і вже багато років допомагає українським колегам-фізикам. А коли йому за це дякують, скромно каже: «Ужгородський університет дав мені все. Тому для мене – радість і необхідність підтримувати зв’язки з колегами і допомагати рідному університету».