Міжнародна асоціація випускників
ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

06.06.2018

Асоціація випускників УжНУ визначила першочергові напрями роботи в літній період

Правління ГО «Асоціація випускників УжНУ» під час засідання, яке відбулося 6 червня, напрацювало важливі кроки щодо співпраці університету з бізнесом, відновлення санаторію-профілакторію «Скалка», налагодження роботи з відокремленими підрозділами та підготовки нового випуску «Вісника». Так, найближчим часом розпочинаються роботи на «Скалці», а новий випуск журналу можна буде побачити під час Днів університету у жовтні.

12.03.2018

Можливості працевлаштування, яке не заважатиме навчанню, пропонує студентам УжНУ «Interfill»

ГО «Міжнародна асоціація випускників УжНУ» спільно з товариством «Interfill», яке очолює член правління громадської організації Олег Адамчук, розпочала серію зустрічей зі студентами вишу з метою працевлаштування молоді. Перші зустрічі відбулися 1 і 5 березня з представниками фізичного, математичного, економічного й інженерно-технічного факультетів й були спрямовані на ознайомлення з діяльністю «Interfill», умовами працевлаштування, обсягами роботи, а також можливостями, які компанія готова запропонувати студентам.

29.01.2018

Правління асоціації випускників УжНУ влаштувало виїзне засідання на підприємстві «Інтерфіл» в Ужгороді

Члени правління ГО «Міжнародна асоціація випускників УжНУ» спільно з деканами факультетів вишу 29 січня побували на підприємстві ТОВ «Інтерфіл».

Міжнародна асоціація випускників УжНУ підсумувала роботу у 2017 році

Рік, що минає, був для ГО «Міжнародна асоціація випускників УжНУ» роком її заснування і початковим етапом діяльності. Нині громадська організація має розгалужену структуру, керівні органи, усі необхідні нормативні документи. У жовтні асоціація провела урочисте засідання ради та правління. Загалом за відносно короткий період об’єднання має вже чимало напрацювань. Тож 15 грудня члени правління «Міжнародної асоціації випускників УжНУ» зібралися на засідання, під час якого підбили підсумки роботи, запланували найважливіші кроки у 2018 році.

07.11.2017

Міжнародна асоціація випускників УжНУ підготувала перший номер власного «Вісника»

Громадську організацію «Міжнародна асоціація випускників УжНУ» заснували у виші п’ять місяців тому. За цей відносно короткий час утворення вже згуртувало й продовжує об’єднувати колишніх студентів найбільшого вишу Закарпаття, розпочало проекти з відновлення санаторію-профілакторію «Скалка», баз «Плішка», «Колочава», а також започаткувало власне періодичне видання – «Вісник Міжнародної асоціації випускників Ужгородського національного університету».

19.10.2017

Міжнародна асоціація випускників провела урочисте засідання й окреслила важливі кроки дальшої діяльності

Під час святкування Днів Ужгородського національного університету відбулося урочисте засідання Ради та Правління ГО «Міжнародна асоціація випускників УжНУ». 19 жовтня у Залі засідань Вченої ради зібралося керівництво Асоціації, декани та представники різних факультетів, які обговорили перспективи і найближчі кроки діяльності громадської організації. Цього ж дня презентували перший номер «Вісника Міжнародної асоціації випускників», який підготували спеціально до засідання.

31.08.2017

Всеукраїнське видання відзначило книгу одного з ініціаторів створення нашої Асоціації – Дезидерія Петнегазі «Про життя, професію, родину»

«Роздуми читача» – так скромно визначив жанр свого обширного, на газетну шпальту, матеріалу «Акварель життя доктора Петнегазі» Юрій Віленський – кандидат медичних наук, відомий дослідник історії української медицини, номінант всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. С. Руданського. Його статтю, присвячену виходу в світ книги спогадів патріарха закарпатської медицини, 90-річчя якого відзначили нещодавно, Дезидерія Петнегазі, вміщено у свіжому номері спеціалізованого видання «Новини медицини і фармації в Україні», що індексується в наукометричних базах даних РИНЦ (Science Index) і Google Scholar і виходить солідним накладом – 50 тисяч примірників.

02.08.2017

Олександр Сливка: «Міжнародна асоціація випускників має об’єднати зусилля різних поколінь для розвитку університету»

Кожен авторитетний університет в Україні і за кордоном має свою асоціацію випускників, навколо якої об’єднуються люди різних поколінь задля підтримки, допомоги рідному вишу. Роки навчання в університеті запам’ятовуються на все життя, тому Альма-матер ще й неабияк згуртовує всіх, хто коли-небудь навчався у її стінах. Саме аби об’єднати таких випускників, які нині живуть і працюють в різних куточках України і світу, а ще – прискорити становлення інноваційного закладу європейського рівня, на створили Міжнародну асоціацію випускників УжНУ.

14.07.2017

Міжнародна асоціація випускників провела зустріч з подружжям Голдовських – ініціаторами осередку в Ізраїлі

З ініціативи Міжнародної асоціації випускників 12 липня в УжНУ відбулася зустріч з Надією і Віктором Голдовськими – випускниками фізичного факультету, докторами філософії, які нині проживають в Ізраїлі й успішно реалізувалися професійно. Надія та Віктор були першими з випускників вишу, які нині проживають за кордоном, хто найшвидше відгукнувся на ідею створення осередку Асоціації.