Міжнародна асоціація випускників
ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

23.02.2017

На засіданні вченої ради Ужгородського національного університету директор навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень Іван Володимирович Артьомов представив ініціативу створення Асоціації випускників УжНУ, що стало початком заснування і подальшого втілення ідеї в життя.

15.03.2017

Випускники університету різних років схвально зустріли ідею створення Асоціації, тим самим ставши одними з перших випускників УжНУ, які виявили бажання приєднатися до Асоціації після її створення.

24.03.2017

Офіційне заснування Міжнародної асоціації випускників ДВНЗ «УжНУ» відбулося на установчих зборах засновників, яке відбулося 24 березня. Окрім того, на зборах поклали початок формуванню складів керівних органів Асоціації (обрано членів Правління та його голову із заступниками).

27.04.2017

Перша спільна пропозиція новоствореної Асоціації – пропозиція щодо святкування щорічних Днів УжНУ (18-20 жовтня), яку схвально зустріли в університеті і затвердили рішенням на засіданні Вченої ради університету.

19.05.2017

ГО «Міжнародна асоціація випускників Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» успішно пройшла державну реєстрацію, її включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Як неприбуткову організацію ГО взято на облік у Державній податковій інспекції м. Ужгорода.

25.05.2017

Відбулося чергове засідання Правління Асоціації, на якому розглядалися першочергові і нагальні питання подальшої організації діяльності громадської організації та її функціонування тощо.