Міжнародна асоціація випускників
ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

07.02.2019

Хронологія становлення і завдання на перспективу

24 березня 2017 року Вчена рада університету підтримала пропозицію ініціативної групи про створення Міжнародної асоціації випускників Ужгородського національного університету. Асоціація успішно пройшла державну реєстрацію, її включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та громадських формувань. ГО взято на облік Державною податковою інспекцією м. Ужгорода.

06.02.2019

Звернення голови правління Асоціації

Шановні члени Асоціації! Основною метою створення Міжнародної асоціації випускників УжНУ, як зазначено в її Статуті, є об’єднання зусиль випускників усіх поколінь для розвитку Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», збереження та примноження його традицій і духовних цінностей; захист законних соціальних, економічних, творчих та інших інтересів своїх членів.

05.02.2019

«Інтерфіл» пропонує студентам працевлаштування

На засіданні правління ГО «Міжнародна асоціація випускників УжНУ» в кінці минулого року було підтримано ініціативу члена правління, директора ТОВ «Інтерфіл» Олега Адамчука щодо розроблення механізму співпраці університету з підприємством і водночас матеріальної підтримки Асоціації за рахунок певних відрахувань.

04.02.2019

67 років тому Ужгородський університет урочисто відрядив у професійний світ своїх перших 64 випускників

5 лютого 1951 року закарпатське радіо присвятило годину ефіру випускникам УжДУ. Радіорепортаж під назвою «Перший випуск Ужгородського державного університету» було підготовлено редакцією громадсько-політичних передач, яка на той час входила до Комітету радіоінформації при виконавчому комітеті Закарпатської обласної ради депутатів трудящих. Текстівку репортажу ми знайшли у Закарпатському обласному державному архіві, у фонді під номером 1238.