27.04.2016

В Ужгородському університеті обговорили роботу закарпатських нардепів

26 квітня в ректораті УжНУ відбулося п’яте засідання дискусійного клубу розвитку і реформ «Інтелектуальна платформа». Цього разу дискутували на тему «Громади і народні депутати від Закарпаття – пошук шляхів для плідної взаємодії».

Участь у дискусії взяли проректор з науково-педагогічної роботи, доктор політичних наук, професор Мирослава Лендьел, співголова коаліції ГО Закарпаття «Реформи задля гідного життя» Олег Лукша, народний депутат України (комітет з питань податкової та митної політики) Роберт Горват, громадські активісти, журналісти тощо.

Проректор Мирослава Лендьел під час вітального слова висловила переконання, що громадяни самі мають стимулювати народних депутатів бути більш відкритими до людей й висловила сподівання на відверту розмову.

Більше - на сайті Медіацентру УжНУ.