Викладачі Українсько-угорського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Ужгородський національний університет» проводять профорієнтаційну роботу серед випускників ШКІЛ Закарпатської області

Співробітники Українсько-угорського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у рамках профорієнтаційної роботи 10 квітня 2024 року відвідали деякі угорськомовні школи Закарпаття з метою ознайомити учнів випускних класів з освітніми програмами та навчальними курсами рідною мовою, котрі пропонує й забезпечує Ужгородський національний університет. Після завершення навчання випускники отримають дипломи державного зразка, які визнаються за кордоном.

Уранці наших колег вітали в середній школі ім. Ференца Ракоці ІІ в Мукачеві, а згодом – у ­Мукачівському ліцеї ім. Св. Стефана.

У другій половині дня викладачі університету провели зустрічі з учнями Тячівського реформатського ліцею та загальноосвітньої школи ім. Шимона Голлоші в м.Тячів.