03.09.2022

Зустріч здобувачів другого магістерського рівня освітніх програм галузі знань 01 Освіта/Педагогіка .

5 травня 2022 р. в рамках співпраці ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка проф. Галина Розлуцька організувала зустріч здобувачів другого магістерського рівня освітніх програм галузі знань 01 Освіта/Педагогіка з проф.  Мар’яною Сокол в рамках відкритої дискусії «Паралелі міжнародної академічної співпраці».

Мар’яна Олегівна поділилась із магістрами досвідом діяльності у міжнародних освітніх грантових програмах. Зацікавлення викликав проект  Coil (Сollaborative online international learning), який полягає в створенні спільних навчальних модулів. Магістрам представили особливості співпраці з партнерами SUNY, StateUniversityofNewYork, США, керівник – проф. Джі Занг; INUC, Франція, керівник – проф. Синтія Боєр) основними етапами взаємодії та накреслили перспективи участі здобувачів та науково-педагогічних працівників Ужгородського університету в розвитку міжнародної академічної полікультурної співпраці, яка поєднує різні континенти.

Дискусія викликала активне обговорення. Магістри поділилася враженнями про власні контакти з представниками інших культур. У підсумках було підкреслено важливість майстерного володіння softskills. Для удосконалення softskills проф. Галина Розлуцька запропонувала  дидактичні ігри «Коло друзів», «Я - українець», «Працюємо разом для спільної мети», Мар’яна Олегівна практично продемонструвала як організовуються такі ігри в полікультурному соціумі.