ЗДОРОВЕ ТІЛО Й ВІЙСЬКОВИЙ ДУХ

11 квітня навчальний день факультет здоров'я та фізичного виховання університету розпочав із відкритого уроку військово-патріотичного виховання.
  Цього дня викладачі та студенти кафедри військової підготовки презентували своїм колегам переваги навчання військовій справі, поінформували присутніх про особливості підготовки в Альма-матер майбутніх офіцерів та продемонстрували навчальну стрілецьку зброю і матеріально-технічне обладнання.
  Учасники заходу мали змогу, зокрема ближче познайомитися із викладачами-офіцерами, детальніше дізнатися від студентів про життя кафедри військової підготовки, безпосередньо ознайомитися зі зразками навчальної зброї та військового спорядження.
     Студенти і викладачі факультету здоров'я та фізичного виховання залюбки переглянули відеоролики про «будні» військової кафедри.
     Деякі з присутніх одразу виявили інтерес до процесу навчання й специфіки фахової підготовки майбутніх офіцерів. Зацікавленим представники кафедри військової підготовки надали вичерпну інформацію про підготовку студентів за чотирма військово-обліковими спеціальностями: «Психологія», «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів», «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії», «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів спеціального призначення».
    Ініціатор таких заходів, завідувач кафедрою військової підготовки полковник Василь Олійник наголошує на необхідності військової підготовки в реаліях сьогодення. Подібні презентації кафедри сприяють залученню нових студентів на навчання саме цій справі.
   Полковник Олійник В.В. наголошує, що навчання на військовій кафедрі юнакам і юнкам презентують не тільки «штатні» викладачі та студенти, але й декани інших факультетів. З цього приводу Василь Васильович висловлює їм щиру вдячність за популяризацію військової підготовки в УжНУ. Окрім того, він акцентує увагу на підтримці Студради, представники якої з різних факультетів також є слухачами кафедри.
    Фахівці кафедри військової підготовки переконані: подібні заходи обопільно корисні й викладачам та студентам вишу. Патріотичний дух і виховання - незамінні при підготовці майбутніх спеціалістів у будь-якій сфері, становленні справжнього громадянина України.
  Надалі такі заходи заплановано провести і на інших факультетах університету.