28.09.2022

Запрошуємо до участі у конкурсі «Cтартап – УжНУ: інноваційні ідеї, що наближають перемогу!»

Запрошуємо до участі у конкурсі «Cтартап  – УжНУ:  інноваційні ідеї, що наближають перемогу!»

Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Запрошуємо  Вас взяти участь у конкурсі «Cтартап  – УжНУ:  інноваційні ідеї, що наближають перемогу!»  та представити свій інноваційний проєкт.

Головною метою  цьогорічного конкурсу  є стимулювання інноваційної та підприємницької активності у середовищі студентів та молодих вчених. А також запровадження в університеті інформаційної, організаційної, навчальної та технічної підтримки студентів, аспірантів та молодих вчених, які прагнуть впроваджувати у виробництво свої інноваційні ідеї з ефективним застосуванням сучасних ІТ-технологій, що сприятимуть підвищенню обороноздатності та післявоєнній відбудові України.

Звертаємо увагу, що відмінною рисою цьогорічного конкурсу є те, що галузями, у яких найбільш затребувані інновації, є оборонна сфера та кібербезпека, будівництво та інфраструктура, здоров’я та медицина, аграрний сектор та зелені технології.

Участь в конкурсі можуть взяти студенти, аспіранти та молоді вчені до 35 років.

Конкурс проходитиме у 3 етапи:

Перший етап (28  вересня 2022 р. – по 28 жовтня 2022 р.) – реєстрація  заявок учасників на офіційному веб-сайті  УжНУ.

Другий етап (31 жовтня 2022 р. – по 03 листопада 2022 р.) - відбірковий, підготовка презентацій.

Третій етап (11 листопада 2022 р.) – проведення конкурсу; публічне представлення ідеї та презентації проєкту; оголошення та нагородження переможців.

На Вас чекає можливість представити свій стартап-проєкт, поспілкуватися з учасниками конкурсу, представниками бізнесу і фахівцями з різних галузей та долучитись до спільної роботи  по забезпеченню обороноздатності країни та її швидкій післявоєнній відбудові.

Прості кроки на шляху до успіху:

1. Ознайомитися з інформацією про конкурс та наказом  в долучених  файлах.
  2. Зареєструватися для участі в конкурсі на офіційному  веб-сайті УжНУ.

Дедлайн – 28 жовтня 2022 року.

Ознайомитися з наказом можна тут.

Детальніша інформація про конкурс тут.

Бажаємо успіху! Дайте своїм ідеям шанс стати реальністю!

За інформацією Стартап-центру УжНУ