Новини

01.03.2017
6257

До уваги вступників! Розпочався заочний (дистанційний) тур олімпіад для вступників

До уваги вступників! Розпочався заочний (дистанційний) тур олімпіад для вступників

Запрошуємо майбутніх вступників прийняти участь у Всеукраїнських профорієнтаційних олімпіадах ДВНЗ "УжНУ" з таких предметів: біологія, географія, математика, фізика та хімія

До участі в олімпіадах запрошуються учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів та особи, які отримали повну загальну середню освіту або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в цьому навчальному році. Можна брати участь у кількох олімпіадах.

Перший (дистанційний, заочний) тур триває з 1 березня до 2 квітня 2017 року. Завдання туру та анкету учасника можна завантажити за посиланням:

Завдання заочного туру профорієнтаційних олімпіад ДВНЗ "УжНУ"

Заповнена анкета і розв’язки завдань заочного туру додаються у вигляді вкладених файлів до листа на адресу olimpiada@uzhnu.edu.ua

Розв’язки завдань першого туру просимо надсилати у вигляді якісних фотокопій (сканкопій) або у текстових документах. Анкета заповнюється у текстовому процесорі та надсилається в одному з форматів текстових документів (наприклад, rtf, doc, docx).

За цією ж адресою (olimpiada@uzhnu.edu.ua) можна отримати консультації з технічних питань.

Звертаємо увагу, що учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі, будуть запрошені до участі у другому турі, який проходитиме безпосередньо у ДВНЗ "УжНУ". Учасники другого туру олімпіад, які наберуть не менше ніж 90 % балів, отримають до 20 додаткових балів до результату сертифіката ЗНО з одного із предметів при розрахунку конкурсного бала (тільки у ДВНЗ «УжНУ») на спеціальності, перелік яких наведено у Додатку 4 до Правил прийому.

Графік проведення олімпіад (можливі зміни, про які учасники будуть повідомлені):

- до 02 квітня - прийом розв’язків завдань першого туру на електронну адресу олімпіад (olimpiada@uzhnu.edu.ua);

- 05 квітня - оприлюднення результатів, до 10 квітня - розгляд апеляцій;

- 22 квітня - другий тур олімпіад з географії, фізики, хімії (у ДВНЗ "УжНУ");

- 30 квітня (уточнено) - другий тур олімпіад з біології, математики (у ДВНЗ "УжНУ").

Оргкомітет олімпіад, приймальна комісія

Категорії: