Новини

06.06.2018
1298

З днем журналіста!

З днем журналіста!

Від імені правління та особисто голови Закарпатської обласної організації Національної спілки журналістів України Віталія Мещерякова, від себе особисто й правління первинної журналістської організації УжНУ щиро вітаю всіх колег із професійним святом!

Відрадно констатувати, що значна частина представників царини пера й мікрофона  трудиться і в Ужгородському національному університеті, а його первинна журналістська організація – одна з найбільших в області й нараховує понад 20 членів НСЖУ. Усі вони регулярно долучаються до творення вітчизняного інформаційного простору, сприяють вихованню молодих журналістів, наповнюють медійну складову альма-матер вагомими справами й здобутками. Приємно констатувати, що з нагоди Дня журналіста двох наших шанованих ветеранів-доцентів – цьогорічного ювіляра Василя Туряницю та Івана Сенька – за активну журналістську діяльність та з нагоди професійного свята відзначено грамотами обласної організації НСЖУ.

Усім же бажаю здоров’я, творчої енергії, комунікаційного настрою. Прийміть також вітання від імені правління, секретаріату Національної спілки журналістів України та особисто від голови НСЖУ Сергія Томіленка. Хай кожен день приносить вам журналістську удачу та яскраві враження від спілкування.

Володимир Тарасюк, заступник голови Закарпатської обласної організації НСЖУ, голова первинної журналістської організації УжНУ.

Категорії: