Новини

19.06.2022
544

З Днем Медичного Працівника! Війна 2022 року.

З Днем Медичного Працівника! Війна 2022 року.

Коли прийшов коронавірус, вони сховали геть свої білі халати і вихідні, одягли респіратори та комбінезони та вступили в боротьбу.
Коли прийшли росіяни - вони сховали геть свої респіратори та комбінезони, одягли піксель і медичний наплічник та вступили в боротьбу.
І що б у світі ще не сталося - впевненість є в одному: що люди завжди матимуть кому довіритись. Тому, хто не зрадить. Тому, хто в найтемніші часи залишиться вірний світлій стороні. Тому, хто знову вступить у боротьбу.
З часів попереднього дня медичного працівника ми багато дізнались. Дізнались, що лікарі світу мають чуйні серця і допомагають один одному в біді. Дізнались, що лікарі росії німі, і навіть одного разу написане швидко стирають аби чого не сталось. Дізнались, що медичні організації бояться заляпкатись кров'ю: вони воліють дискутувати про нестачі ліків і відвертають очі від вбивств і насилля. Лиш би ненароком не позбутись "священної" нейтральності і не образити вбивць.
З часів попереднього дня медичного працівника ми набули хіба що більше сивини. Принаймні ті, хто вижили. Когось уже немає з нами. Хтось втратив родину. Хтось втратив друзів. Хтось втратив домівку. Хтось втратив лікарню, де працював. Війна щодня забирає свій кривавий урожай. Ворог не має честі чи совісті, для нього медик - ще краща мішень.
Але є те, що ми зберегли. Це віра. Віра у свою країну та в її захисників. Віра в своїх колег, які продовжують свою боротьбу. Кожен на своєму місці: на фронті, в лікарні, в університетських стінах.
Тому ми вистоїмо.
Ми просто приречені, але приречені на перемогу!
Категорії: