10.08.2019

Як відбуватиметься поселення в гуртожитки цьогоріч

Вступна кампанія-2019 впевнено наближається до свого завершення, а разом з нею і літні канікули у студентів. Тож до початку нового навчального року відбудеться і поселення студентів у гуртожитки.

Цього року поселення для першокурсників відбудеться 28 серпня.

Студенти 2-6 курсів зможуть поселитися 29 та 30 серпня.

Передусім заселятимуть студентів пільгових категорій. Так, право першості належить студентам, які:

-  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,

- підлягають під дію Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, що надається учасникам бойових дій, або їх дітям,

-  мають інвалідність І-ІІ груп,

-  є членами багатодітних родин;

-  з сімей, де один із батьків помер чи загинув;

-  з неповних сімей;

-  мешкають за межами Закарпатської області;

-  пройшли на бюджетну форму навчання.

Ті студенти, які підпадають під вищезазначений перелік, обов’язково повинні мати з собою відповідні документи, що підтверджують право на пільги.

Директор студмістечка Василь Кепич наголошує, як саме відбуватиметься поселення цьогоріч: «Студентам потрібно підійти на свої факультети, де вони отримають ордер на поселення. Винятком є тільки студенти факультету інформаційних технологій, які отримуватимуть свої ордери в гуртожитку №4. Студент має змогу оглянути виділену йому кімнату. Якщо місце проживання студента влаштовує – підписуватимуть договір і тільки тоді платитимуть за проживання  – на три місяці наперед. Сума, яку повинен буде сплатити мешканець гуртожитку, складає 1560 гривень – тобто 520 гривень за місяць».

Тож порядок поселення в гуртожитки виглядатиме так:

• 1.      Починаючи з 8:30  отримуємо ордер на факультеті (окрім студентів факультету інформаційних технологій).
  • 2.      Оглядаємо кімнату та умови проживання.
  • 3.      Узгоджуємо всі деталі з комендантом гуртожитку та підписуємо договір.
  • 4.      Оплачуємо за три місяці проживання та отримуємо квитанцію.
  • 5.       Приносимо усі документи до гуртожитку та заселяємося. Тим, хто  вже уклав контракт з лікарем за місцем проживання, бажано мати медичну довідку  086-У.

Також нагадуємо, що святкування Дня знань в УжНУ та посвята першокурсників у студенти відбудеться у суботу, 31 серпня, о 10:00 (вул.Університетська,14, біля головного корпусу УжНУ). Запрошуємо всіх студентів та їх батьків.

Інформаційно-видавничий центр УжНУ