Новини

12.07.2019
409

Випускники Українсько-угорського ННІ – теж із дипломами

Випускники Українсько-угорського ННІ – теж із дипломами

9 липня стало важливою датою для студентів і викладачів Українсько-угорського навчально-наукового інституту – 18 бакалаврів та 15 магістрів підрозділу отримали омріяні документи про здобуття вищої освіти.

 

Володимир СмоланкаДійство відбувалося в зеленому корпусі УжНУ під керівництвом заступника директора інституту з навчально-виховної роботи, старшого викладача кафедри фізико-математичних наук Юлія Імре. Після традиційного для цього підрозділу лунання гімнів України та Угорщини до слова запросили ректора Ужгородського національного університету Володимира Смоланку: «4 і 6 років тому ви, батьки, довірили нам для навчання своїх дітей. Віримо, що нам вдалося виправдати вашу довіру, а ви, випускники, здобули міцні об’єктивні знання, сучасні прикладні навички, які дозволять працевлаштуватися будь-де. Не менш важливо:  ми переконані, шо ви рушаєте у доросле професійне життя людьми з великої літери, які дотримуються найвищих моральних кодексів. Ми впевнені, що ваше майбутнє буде прекрасним. Успіхів вам!»

Олександр Шпеник

Відтак до випускників звернувся директор Українсько-угорського навчально-наукового інституту Олександр Шпеник: «Бажаю вам зробити правильний вибір майбутньої роботи. Надзвичайно важливо бути професіоналом своєї справи. Тому обрайте ту сферу діяльності, де зможете на повну реалізувати свій потенціал!».

Приєдналися до привітань також уповноважений міністра Іштван Грежа, який відповідає за розвиток співпраці між регіонами двох держав – Саболч-Сатмар-Березького району Угорщини та Закарпаття, а також координує програму розвитку дитячих навчальних закладів Карпатського басейну; перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Барто; генеральний консул Консульства Угорщини в м. Ужгороді Йожеф Бугайла; керівник дипломатичної місії Консульства Угорщини в Берегові Матяш Сіладі; депутат Закарпатської обласної ради Мікловш Товт; начальник управління національностей та релігій Закарпатської обласної державної адміністрації Йосип Резеш; очільниця Демократичної спілки угорців України в Ужгородському районі Палма Сюч, нагороджена, до слова, орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня; декан математичного факультету Михайло Повідайчик; заступник директора інституту з міжнародних зв’язків Ласло Зубанич.

Поміж виступами поважних гостей присутніх танцювально-вокально-інструментальними номерами радував угорський народний ансамбль «CSIPKÉS».

Далі випускниця Фружина Бундович продекламувала поезію Vörösmarty Mihály «HYMNUS». Відтак щасливі власники дипломів Норберт Бенце та Олекандр Гідізвернулися зі словами щирої подяки до викладачів, однокурсників, батьків.

Після багатьох теплих слів, які стосувалися усіх присутніх у залі, випускники спеціальностей «Угорська мова та література», «Країнознавство», «Математика», «Фізика» та «Історія» отримали дипломи.

Вікторія Кенідра

Категорії: