Викладачі кафедри української літератури були учасниками ІХ Міжнародного симпозіуму «Румунсько-українські відносини. Історія та сучасність»

8-10 березня 2019 р. викладачі кафедри української літератури були учасниками ІХ Міжнародного симпозіуму «Румунсько-українські відносини. Історія та сучасність», організованого Союзом українців Румунії та Сатумарською філією СУР.

У наукових доповідях «Художній світ оповідання «Ложечка» Корнелія Легуша» доцента О. Ігнатович, «Психологічне підґрунтя культу померлих в українській та румунській міфології» доцента О. Тиховської розглянуто проблеми української літератури та фольклору в Румунії.

Завідувач кафедри професор В. Барчан у своєму дослідженні проаналізувала поему Т. Шевченка «Гайдамаки» крізь призму проблеми манкуртства. Учасники заходу в день 205-річного ювілею Т. Шевченка поклали квіти до монументу Кобзаря.

C:\Documents and Settings\UserXP\Рабочий стол\Аби бути суб’єктом, а не об’єктом історії, – маємо докладати зусиль _ Медіацентр_files\spilna.jpg