07.07.2020

Вийшов черговий номер фахового видання НН Інституту євроінтеграційних досліджень – збірник наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність»

На початку липня вийшов друком черговий номер збірник наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність» (вип. 1(24) 2020).

Зазначимо, що проблематика збірника надзвичайно актуальна і охоплює такі напрями як:

геополітика України в контексті процесів глобалізації;

актуальні проблеми зовнішньої політики та міжнародні відносини України;

актуальні проблеми інтеграції України у ЗВТ з Європейським Союзом та інші.

Серед авторів наукових статей – відомі вчені як із України, так і з країн зарубіжжя, зокрема це І. Тодоров, Н. Тодорова, І. Черленяк, О. Руденко,О. Лавер, І. Артьомов, С. Мишко, Л. Такаландзе та інші.

Збірник наукових праць внесено до Переліку наукових фахових видань України за спеціальностями: 292 Міжнародні економічні відносини ( наказ МОН України від 11.07.2019 № 975) та 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (наказ МОН України від 28.12.2019 №1643).

Збірник наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність» –  видання з відкритим доступом, його вміст знаходиться у вільному доступі та є безкоштовним для користувача або його установи. Користувачам дозволено читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати або посилатися на повний текст статті в цьому збірнику.

Навчально-науковий інститут євроінтеграційних досліджень