19.08.2020

Вступна кампанія-2020 онлайн. В УжНУ уже подали близько 10 тис заяв (Відео)

Через пандемію коронавірусу, на місяць пізніше стартувала вступна кампанія у виші. Ужгородський національний університет готовий до вимог часу та здійснює прийом документів онлайн. Триває вступ уже п’ять днів, за які надійшло близько 10 тисяч заяв. Новацією цього року є, що дистанційно можна подати заявки на вступ як на бакалаврський напрямок, так і на магістратуру. Розпочалася кампанія із 13 і триватиме до 18:00 22 серпня.

Володимир СМОЛАНКА

ректор Ужгородського національного університету

Ми пройшли 5 днів, зараз на екваторі, попереду — ще 5. Розуміємо, що основна хвиля є у перший тиждень, але заяви нам продовжують надходити і нині, доказом чого є наші цифри. Ми радіємо і цьому. Хочу сказати, що восени буде ще одна хвиля. Вона не буде стосуватися місць держзамовлення, а навчання коштом фізичних та юридичних осіб. Більше буде стосуватися заочної, але і денної на деякі форми.

Абітурієнт самостійно може створити робочий кабінет на сайті, завантажити необхідні документи, обрати бажані напрямки навчання (не більше 5 для держзамовлення) та очікувати результатів. У разі потреби у головному корпусі вишу при прийомній комісії працює консультаційний центр. Там готові надати необхідну допомогу із заповненням вступної заявки та надати роз’яснення.

Важливо: працюють із дотриманням карантинних вимог — обов’язковий масковий режим, температурний скринінг та дезінфекція рук.

Володимир СМОЛАНКА

ректор Ужгородського національного університету

До 26 серпня будуть створені так звані рейтингові списки. Їх формує машина, сервер, який сортуватиме абітурієнтів згідно балів та обраних пріоритетів у вишах. Потім до 1 вересня право надавати оригінали.

Ще одна із новацій цьогорічної вступної кампанії, аби уникнути скупчення людей,  є те, що оригінали документів можна також надіслати поштою, а не тільки особисто принести до УжНУ. Тому у потенційних студентів є це «вікно» у 5 днів. Остаточні списки, очікують, будуть затверджені після 6 вересня. Також абітурієнти можуть бути переведені до 15 вересня на вакантні місця державного замовлення в межах певної галузі наук.

Uzh Inform