Новини

25.04.2019
216

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія», «Ерготерапія» в Сумському Державному Педагогічному Університеті ім. А.С.Макаренка

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт  зі спеціальності «Фізична терапія», «Ерготерапія»  в Сумському Державному Педагогічному Університеті ім. А.С.Макаренка

Наукова робота на факультеті здоров'я та фізичного виховання набирає обертів. Ось враження маґістра першого року навчання, Беца Мирослави після поїздки на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт  зі спеціальності «Фізична терапія», «Ерготерапія»  в Сумському Державному Педагогічному Університеті ім. А.С.Макаренка  на кафедрі здоров‘я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії - 18 та 19квітня. 

 На конкурс було подано близько 70 робіт зі всієї України, і тільки 17 робіт пройшло до ІІ етапу, в тому числі і ротбота  Беци Мирослави на тему: «Фізична терапія дітей шкільного віку з остеохондропатією».

«Я мала велику честь представляти Ужгородський національний університет і в першу чергу факультет здоров'я та фізичного виховання на конкурсі наукових робіт. Почула молодих науковців зі всієї України з актуальними та цікавими виступами. Переконалася в тому, що наша спеціальність на даному етапі мега активно розвивається, стрімко зростає кількість осіб, охочих працювати і вивчати фізичну терапію, ерготерапію і не лише теоретично, а й найголовніше- застосовувати на практиці.  
Проживала я в готелі «Олімпійський», двохмісний номер,гарні умови! Трансфер, поселення в готелі, допомогу з купівлею квитків також забезпечили організатори.  Поблизу готелю був парк, басейн, легкоатлетичний манеж! І я не можу не поділитися своїми враженнями та емоціями і скажу, що свій ранок в м. Суми, я починала з пробіжки і ранкової зарядки на свіжому повітрі і так само завершувала день. Нам провели цікаву екскурсію містом, я ознайомилася із архітектурними і природними пам‘ятками.  Щиро раджу всім студентам приєднуватися до наукового товариства, писати статті, брати участь в конференціях і раціонально використовувати студентські роки навчання.
Студентам потрібні такі заходи, тому що це збагачує власний науковий багаж, адже там можна почути найновіші, найсучасніші підходи вирішення проблем у нашій галузі. 

Своє майбутнє життя я хочу пов‘язати з фізичною терапією,ерготерапією, адже це можливість зробити людей щасливішими, активнішими, здоровішими, це вміння і знання,які допоможуть підняти хворих «з ліжка», «поставити на ноги», допомогти пристосуватися до повсякденного життя і звичайно ж - можливість реалізувати себе! 
Єдиний великий мінус цієї поїздки,конференції-це довга дорога! Майже цілу добу в поїзді,автобусі-занадто виснажує і мені б хотілося,щоб локація конференції була десь ближче,а найкраще-це в Ужгороді приймати всю Україну. Адже саме в цей чудовий весняний період у нас квітне сакура,наше місто привітне, радісне і тепло приймає туристів!» - поділилась своїми враженнями Мирослава.

 

 

Категорії: