Новини

29.10.2018
677

Вперед! Тебе не зупинити! – гасла Uzhhorod Half Marathon 2018

Вперед! Тебе не зупинити! – гасла  Uzhhorod Half  Marathon 2018

У неділю, 28 жовтня в Ужгороді відбувся перший Uzhhorod Half Marathon, який зібрав понад 320 учасників учасників з України та закордону, зокрема із Естонії, Чехії та Словаччини. Організатором події стала ГО "Ужгородський біговий клуб" (U-Run/Uzhhorod Running Club) За підтримки Ужгородської міської ради, Ужгородського національного університету та Федерації легкої атлетики Закарапатської області.

Спортсмени випробовували свої сили у різних бігових дистанціях: півмарафоні (21,097 км), 10 км, півмарафонській естафеті. Провели і дитячі забіги.

Від стартового містечка на Київській набережній бігуни рухалися за марштутом: Київська набережна, Православна набережна, вулиця Івана Анкудінова (міст), вулиці Івана Ольбрахта, Августина Волошина, Корзо, набережна Незалежності, Студентська набережна, вулиці Фріца Гленца, Івана Франка, Загорська, Боздоська (міст), Слов'янська набережна, Київська набережна. 

Перемогу здобули найспритніші учасники першого Uzhhorod Half Marathon: у напівмарафоні - закарпатець Роман Гаврилюк та івано-франківчанка Ірина Масник, у забігу на 10 км - ужгородка Марина Соляк та львів'янин Володимир Швець, а в напівмарафонській естафеті перемогли спортсмени ГО "Ужгородський біговий клуб". 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

Категорії: