15.09.2018

ВПЕРШЕ В УжНУ НАВЧАТИМУТЬСЯ СТУДЕНТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

Цьогоріч ДВНЗ «Ужгородський національний університет» вперше здійснив набір здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 013 – Початкова освіта.

Так, 16 випускників шкіл м.Ужгорода, Ужгородського, Мукачівського, Перечинського, Хустського, Виноградівського, Міжгірського районів стали студентами денної та заочної форми навчання вказаної спеціальності і вже за кілька днів навчання встигли пройти посвяту у студенти, почули слова привітання від керівництва університету, познайомилися з професорсько-викладацьким складом кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, відвідали основні адміністративні корпуси УжНУ під час ознайомчої екскурсії та обрали старосту курсу.

Під час зустрічі з деканом факультету суспільних наук проф. Остапцем Ю.О. новачки, зокрема, визнали, що «завдяки зусиллям керівництва університету створені умови для отримання якісної освіти: у навчальному процесі використовуються сучасні інформаційні технології та інноваційні проекти, зміцнюється матеріальна база факультету. Щодо «Початкової освіти», то Юрій Олександрович переконаний: «на ринку освітніх послуг ця спеціальність має попит, тож її поява в нашому закладі вищої освіти – очікувана й однозначно позитивна». Також декан побажав молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, оптимізму та здоров᾿я, мудрості і терпіння.

Сердечно привітала студентів спеціальності «Початкова освіта» з початком нового навчального року завідувач кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи проф. Козубовська Ірина Василівна, яка зазначила: «Навчаючись на спеціальності «Початкова освіта», ви будете мати можливість, крім опанування фахових дисциплін, факультативно вивчити угорську та англійську мови, а також отримати додаткові спеціалізації.  Нехай навчання в університеті буде успішним та приносить задоволення, нехай роки студентства будуть насичені яскравими подіями!».

Відбулася зустріч першокурсників з куратором групи – доцентом кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Товканець Оксаною Сергіївною, яка відзначила, що «студентське життя багатобарвне і цікаве, тому на вас чекає, крім навчання, багато подорожей, виховних заходів, цікавих зустрічей, екскурсій та дивовижних відкриттів».

Отож, шановні першокурсники, сердечно вітаємо вас з новим життєвим етапом. Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!

Олена Попадич