Новини

01.09.2023
1283

Вітання ректора Володимира Смоланки до Дня знань

Вітання ректора Володимира Смоланки до Дня знань

Шановні колеги, студенти, друзі!

Щиро вітаю вас з Днем знань -  святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Шановні викладачі, щиро зичу вам сили духу, здоров’я і натхнення для того щоб цей черговий навчальний рік ми змогли провести плідно і підвищити можливості доступу наших студентів до здобуття якісної освіти. Поки ЗСУ наближають перемогу України, наш обов'язок підготувати висококваліфікованих фахівців для відбудови держави.

Дорогі студенти, хочу побажати вам, щоб ці дні навчання були інтенсивними, цікавими, сповненими живого спілкування з перлинами людської думки і можливістю скористатися цим студентським часом як найкраще для побудови свого майбутнього.

Також хочу привітати наших першокурсників – ви долучилися до нашої великої й дружньої університетської родини, з якою будете успішно долати  виклики нашого бурхливого, але яскравого  життя.

Нехай новий навчальний рік стане роком нових можливостей для кожного, відкриває перед молоддю широкі обрії, а нам приносить задоволення від "плодів" наших зусиль на освітній та науковій нивах!

 

В добру путь !

Ректор УжНУ Володимир Смоланка

Категорії: