23.08.2019

Вітання ректора Ужгородського національного університету до Дня Незалежності України!

Дорогі друзі!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди 28-річчя Незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя. Нехай день прийдешній принесе усім нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.

Слава Україні! Героям Слава!

Володимир Смоланка