Новини

17.10.2020
203

Вітання до 75 річниці УжНУ від судді Конституційного Суду України, професора Василя Лемака

Вітання до 75 річниці УжНУ від судді Конституційного Суду України, професора Василя Лемака

Шановний Володимире Івановичу! Шановні викладачі і студенти! Шановні випускники Alma Mater!

 У жовтні ц. р. моєму університету виповнюється 75 років, що свідчить про його молодість, наповнену потужним зростанням, самоствердженням та реалізацією потенціалу в процесі підготовки національних кадрів.

Пишаюсь тим, що я серед учасників становлення потужного підрозділу УжНУ – юридичного факультету, випускником якого маю честь бути. З приємністю відзначаю значні успіхи рідного університету серед українських та європейських вишів.

Впевнений у тому, що потужний науково-педагогічний колектив Ужгородського національного університету успішно пройде і подолає як об’єктивні, так і суб’єктивні виклики часу та примножить здобутки у справі підготовки фахівців, здатних ефективно вирішувати існуючі проблеми, відстоювати інтереси України, бути відданими патріотами своєї справи і нашої держави.

Вітаючи рідний університет з ювілеєм, зичу його керівництву, всій університетській спільноті нових творчих злетів та успіхів на шляху реалізації стратегії розвитку в контексті вимог Європейського простору вищої освіти.

 

Василь Лемак

доктор юридичних наук, професор, суддя Конституційного Суду України, член-кореспондент НАПрН України

Категорії: