17.10.2020

Вітання до 75 річниці УжНУ від судді Конституційного Суду України, професора Василя Лемака

Шановний Володимире Івановичу! Шановні викладачі і студенти! Шановні випускники Alma Mater!

У жовтні ц. р. моєму університету виповнюється 75 років, що свідчить про його молодість, наповнену потужним зростанням, самоствердженням та реалізацією потенціалу в процесі підготовки національних кадрів.

Пишаюсь тим, що я серед учасників становлення потужного підрозділу УжНУ – юридичного факультету, випускником якого маю честь бути. З приємністю відзначаю значні успіхи рідного університету серед українських та європейських вишів.

Впевнений у тому, що потужний науково-педагогічний колектив Ужгородського національного університету успішно пройде і подолає як об’єктивні, так і суб’єктивні виклики часу та примножить здобутки у справі підготовки фахівців, здатних ефективно вирішувати існуючі проблеми, відстоювати інтереси України, бути відданими патріотами своєї справи і нашої держави.

Вітаючи рідний університет з ювілеєм, зичу його керівництву, всій університетській спільноті нових творчих злетів та успіхів на шляху реалізації стратегії розвитку в контексті вимог Європейського простору вищої освіти.

Василь Лемак

доктор юридичних наук, професор, суддя Конституційного Суду України, член-кореспондент НАПрН України