29.06.2021

Випускникам шкіл - калькулятор вступника 2021!

Приймальна комісія представляє Калькулятор вступника -  традиційний сервіс для ознайомлення із спеціальностями та конкурсними пропозиціями нашого університету. В оновленій версії калькулятора доступні можливості:

- обчислення конкурсного бала вступника. Для обчислення свого конкурсного бала у ДВНЗ "УжНУ" слід ввести у відповідні поля середній бал документа про освіту (у 12-бальній або 200-бальній шкалі) та бали з відповідних предметів (всі бали за шкалою 100-200), також можна вибрати додаткові опції, які впливають на значення конкурсного бала (сільський коефіцієнт; вступ на спеціальності, яким надається особлива підтримка; складання творчого конкурсу);

- детальна інформація про кожну конкурсну пропозицію. Для отримання інформації про освітню програму, статистики вступу у 2020 році слід натиснути на піктограму  у відповідній клітинці таблиці з вибраною конкурсною пропозицією. Також з 14 липня будуть доступні поточні рейтингові списки вступників.

Сервіс проходить остаточне налагодження протягом 29 липня. У випадку будь-яких питань щодо роботи сервісу або побажань щодо його вдосконалення - прохання писати на електронну адресу Приймальної комісії - admission@uzhnu.edu.ua.

Приймальна комісія висловлює щиру вдячність студенту першого курсу магістратури спеціальності "Комп’ютерна інженерія" Томасу Гедеону за багаторічну розробку та підтримку веб-сервісів для вступників ДВНЗ "УжНУ" та Приймальної комісії.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"