Новини

11.03.2019
414

Викладачі медфаку №2 взяли участь у презентації проекту «Speak Ukrainian» у Дипломатичній академії при МЗС

Викладачі медфаку №2 взяли участь у презентації проекту «Speak Ukrainian» у Дипломатичній академії при МЗС

Нещодавно представниці медичного факультету №2, викладачки української мови як іноземної доценти Мирослава Світлик та Олена Бойчук взяли участь у презентації порталу з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian». Вона відбулася у Києві, в Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України. На захід були запрошені працівники посольств та дипломатичних місій в Україні, представники зацікавлених у цьому проекті освітніх установ, навчальних закладів.

Портал «Speak Ukrainian» створено в 2018 р. на замовлення Міністерства інформаційної політики України і на виконання Указу Президента про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови (№156/2018) Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та Академією навичок, яка вже реалізувала в Україні масштабний проект з вивчення іноземних мов LingvaSkills. Презентував роботу порталу один із його розробників Віталій Зубков.

За його словами, портал відповідає вимогам, які висуває Міністерство освіти та науки для вивчення української як іноземної по граматичному, лексичному наповненню, а також спирається на новітні методичні розробки у галузі вивчення іноземних мов. Для вивчення пропонуються 25 найчастіше вживаних тем, майже 100 уроків для швидкого опанування мови.

Окрім цього, усі охочі вивчити українську як іноземну можуть знайти посилання на електронні ресурси, підручники для іноземців, мобільні додатки, які допоможуть вивчити державну мову. Навчання на порталі є безкоштовним, а тим, хто опанував весь курс, видається сертифікат.

Варто додати, що запуск проекту "Speak Ukrainian" дуже схвально привітав Свiтовий Конґрес Українців (СКУ). Загалом мета національної платформи з вивчення української мови для іноземців – поширення української мови у світі шляхом створення можливостей безкоштовно її вивчати будь-кому, будь-де та у будь-який час.

Також додамо, що відтепер викладачі української мови як іноземної на медичному факультеті № 2 заохочують іноземних студентів нашого вишу послуговуватися матеріалами презентованого сайту «Speak Ukrainian» та активно вивчати українську мову.

Категорії: