16.12.2020

“Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти” – Всеукраїнський онлайн-форум та серія вебінарів для викладачів закладів вищої освіти

Всеукраїнський онлайн-форум та серія вебінарів для викладачів закладів вищої освіти “Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти” організовано компаніями Servier Ukraine, UGEN, CSR Ukraine, експертною організацією Центр “Розвиток КСВ” за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України.

16 грудня в рамках Форуму відбудуться дискусії із представниками держави, бізнесу та закладів освіти про виклики у роботі викладачів в умовах карантину та дистанційного навчання, обговорення сучасних підходів до вирішення викликів та презентації практичних відео-лекцій від експертів.

З 17-го по 23-тє грудня 2020 року викладачі матимуть можливість відвідати практичні вебінари з розвитку навичок та опанувати ефективні освітні інструменти.

Програма та тематика вебінарів:

17.12 - Самомотивація і мотивація студентів.

18.12 - Майндфулнес практики: як підтримувати ментальне здоров'я викладачів і студентів.

21.12 - Поведінкова модель DISC.

22.12 - Методи групової роботи онлайн.

23.12 - Гнучкий тайм-менеджмент.

Вебінари будуть проходити з 16:00 до 18:00 у Zoom.

Реєстрація триває до 15 грудня 2020 року за посиланням: https://forms.gle/tDV3MVXobbH6n8s19

Учасникам, які відвідають усі вебінари, буде надано сертифікат, який враховується для підвищення кваліфікації.

Не пропустіть!