Новини

02.03.2019
639

Вийшов друком лютневий номер газети «Погляд» (№ 2 (219)

Вийшов друком лютневий номер газети «Погляд» (№ 2 (219)

Друзі, ми вже готові поділитися з вами оновленим дизайном та публікаціями на різні смаки в № 2 (219).  «Два десятиліття з «Поглядом»… Нашій газеті – 20 років. Багато це чи мало?» (с. 1) – роздуми з приводу ювілею часопису.

Також читайте про ціКАВУ Урсулу Голик, доцента кафедри англійської філології УжНУ, у «Філіжанкових розмовах» (с. 3). На  сторінці 4 дізнавайтеся, яка це «Біологія любові», або про черговий неочікуваний візит («Без запрошення»): тепер на біологічний факультет. А ще: «Роби те, до чого народжений» – ви не помилилися з вибором професії? Читайте думки фахівців, які допоможуть знайти відповідь на поставлене запитання (с. 5). Крім того, 100-річчя від дня народження видатної карпатознавиці Олени Рудловчак (с. 6) та про талановитих людей, котрі навчаються в УжНУ, зокрема про тайванця Ендрю Янга, і багато іншого!

Повний випуск «Погляду» переглядайте на офіційному сайті Ужгородського національного університету, а також завантажуйте електронну версію видання за покликанням: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/university-poglyad/issues. А з кращими публікаціями номера ознайомлюйтеся на сторінці «Погляду» у соціальній мережі Facebook за покликанням: https://www.facebook.com/uzhnu.poglyad

 Редакція «Погляду»

 

Категорії: