31.01.2019

Вийшов друком черговий номер газети «Погляд» № 1 (218)

Раді презентувати № 1 (218) газети «Погляд» (для нас – ювілейний!). Позаду – понад 200 опублікованих випусків. Уже 20 років часопис інформує про університетські події, і не тільки. Цю традицію продовжує й тепер.

У пропонованому випуску, зокрема, читайте про те, як УжНУ «Оскар» вручав: визначено призерів конкурсу «Кращі підручники та навчальні посібники за 2017 рік» (с. 2). Нашому університетові є чим пишатися:вітаємо з новим званням професора Валентину Барчан (с. 2). Також приймав побажання з нагоди ювілею й Віктор Мотрук.  Він, до слова, відомий в Україні перекладач із французької, який листувався навіть із президентом Франції. Про що йшлося в листі та який подарунок від глави цієї держави отримав наш викладач, шукайте на с. 2. Про знакові дати говорили й історики: на науковому семінарі згадали історію родини Другетів, котра панувала в Ужгороді понад 360 років (с. 3). Ще одна важлива подія, яку відзначали цього місяця, – День соборності. Чи є українці єдиними? Відповідь – на с. 3. Хоч і відчувається ще відлуння святковості, університет уже активно влився в робочий процес. Керівництво УжНУ відвідало географічний факультет і вирішувало проблеми нашої редакції; на вченій раді обговорили ряд питань, а також було прозвітовано про діяльність вишу в 2018 році на засіданні трудового колективу; а у відділі карпатики Наукової бібліотеки УжНУ підготували нову виставку, присвячену Гуцульській республіці – 100-річчю від дня проголошення (с. 4). Філологи УжНУ  поєднували корисне з приємним: про здобутки філфаку говорили під час святкування на філологічному факультеті (с. 5). За круглим столом у прес-клубі молодого журналіста презентували науково-популярні студії доцента Івана Сенька – про його творчість та задум книжки на с. 6. Крім того, рекламники… «заплутали клубок» (с.7). Дозвілля по-студентськи (с.7). Ну а наукова книгозбірня визначила топ-10 найвідданіших читачів (с.8). А ще вручення дипломів магістрам (с. 4 і 7) і не тільки!

Повний випуск «Погляду» переглядайте на офіційному сайті Ужгородського національного університету, а також завантажуйте електронну версію видання за покликанням: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/university-poglyad/issues. А з кращими публікаціями номера ознайомлюйтеся на сторінці «Погляду» у соціальній мережі Facebook за покликанням: https://www.facebook.com/uzhnu.poglyad
Редакція «Погляду».