Новини

21.12.2018
274

Пропонуємо вашій увазі особливий випуск «Погляду» ̶ №12 (217)

Пропонуємо вашій увазі особливий випуск «Погляду»  ̶   №12 (217)

Як і обіцяли в анонсі  ̶  святковий грудневий номер. Читайте про 10 подієвих ракурсів 2018 року (с.1). Україні останній місяць зими подарував не тільки снігову погоду. Цей місяць знаменується вагомими досягненнями: визнання Томосу, про важливість якого говорили в малій залі ректорату УжНУ (с.2), відкриття школи волонтаріату (с.2). Були й значні перемоги наших студентів. Зокрема,  журналістка Ольга Брайлян  ̶ серед призерів всеукраїнського конкурсу (с.2). Грудень ще і ювілейний: «Боян» відзначив 55-ліття (с.3), а також знакову дату святкував один із головних підрозділів УжНУ  ̶  економічний (с.4). Про важливість футболу на Закарпатті, його історію та сучасність читайте на с.4. Як же в таку холодну пору обійтися без гарячого чаювання?! Чергова порція про ціКАВИх і надзвиЧАЙних ужнівців  ̶ на с.5.

…Не тільки святкували, а й практикувалися. Журналісти дізнавалися про місцевого «Їжака» і спробували «записатися» у ньому (с.6). Посиділи й за круглим столом: обговорювали мовні проблеми (с.6). Трішки почерпнули й унікального  ̶  Василь Кухта: усього два вірші, зате 25 мовами світу (до виходу книжки причетні чимало представників УжНУ; с.6). Нарешті діждали святкової пори. Читайте про Почекуна, поставте себе на його місце, аналізуючи свій день. (с.7). Живіть із позитивом: «Ліга сміху» побувала в УжНУ (с.8). А на завершення  ̶  привід для роздумів: як «вижити» взимку і як любити білу пору.

Повний випуск «Погляду» переглядайте на офіційному сайті Ужгородського національного університету, а також завантажуйте електронну версію видання за покликанням: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/university-poglyad/issues. А з кращими публікаціями номера ознайомлюйтеся на сторінці «Погляду» у соціальній мережі Facebook за покликанням: https://www.facebook.com/uzhnu.poglyad 
Редакція «Погляду».

 

Категорії: