Новини

01.02.2018
258

Вийшов друком новий номер університетської газети «Погляд» № 1 (206)

Вийшов друком новий номер університетської газети «Погляд» № 1 (206)

 Це перше число газети в 2018 році та дебютне на 20-му році існування часопису (у кінці січня «Погляд» відзначив своє 19-річчя)!

У номері ви дізнаєтеся, «як після канікул повернутися до університетських буднів» (с. 1). Крім цього, читайте, про що говорили на конференції трудового колективу, про ювілярку, професора Ірину Козубовську  (с. 2). Також до вашої уваги – вкладка, присвячена вступній кампанії (с. 3-6). Зокрема, дізнавайтеся про переваги УжНУ в інтерв’ю з ректором, професором Володимиром Смоланкою (с. 3), про перелік спеціальностей і конкурсних предметів для вступу (с. 4-5) та про особливості вступної кампанії-2018 в альма-матер від Приймальної комісії (с. 6).

А ще переглядайте світлини зі студентських буднів (с. 7). На останній сторінці можете знайти корисну інформацію «Як позбутися ліні», прочитати про відкриті лекції, а також чим (із погляду гумору) відрізняються студенти різних курсів, про команду КВН філфаку «4 поверх»…

Завантажуйте електронну версію видання за покликанням: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/university-poglyad/issues на офіційному сайті Ужгородського національного університету.

Ознайомлюйтеся з кращими публікаціями номера на сторінці «Погляду» у соціальній мережі Facebook за покликанням https://www.facebook.com/uzhnu.poglyad…

А наша газета бажає вам гарних лютневих днів.

Редакція «Погляду».

 

Категорії: