Новини

27.12.2015
1109

Вийшов друком грудневий випуск «Погляду» № 12 (181)

Вийшов друком грудневий випуск «Погляду» № 12 (181)

 Цей номер продовжив серію публікацій, присвячених 70-річчю Ужгородського національного університету, зокрема довідайтеся про історію зародження й становлення юридичного факультету (С. 4), «БАМівського» студмістечка (С. 5).

Про те, як прожила наша альма-матер 2015 рік, читайте в огляді «УжНУ в ретроспективному фокусі» (С. 1). Дізнавайтеся й про успіхи спортсменів (С. 2), чому святий Миколай зараз особливо потрібний Україні (С. 3).

Крім того, читайте зарисовку про декана факультету міжнародних відносин Миколу Палінчака, котрий уважає, що «…немає благороднішої роботи, ніж викладати в університеті»; а про 25-річчя кафедри політології і державного управління – в інтерв’ю з очільником підрозділу Маріаном Токарем.

Сьома сторінка приурочена факультетським святам – дням першокурсника та конкурсам міс, а на восьмій сторінці довідайтеся, хто став кращим студентом на Закарпатті.  

Повний випуск «Погляду» переглядайте на офіційному сайті Ужгородського національного університету, а також завантажуйте електронну версію видання за покликанням http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/university-poglyad/issues

Ознайомлюйтеся з кращими публікаціями номеру на сторінці «Погляду» у соціальній мережі Facebook за покликанням  https://www.facebook.com/uzhnu.poglyad?ref=aymt_homepage_panel

Редакція «Погляду».

 

 

Категорії: