Новини

25.10.2022
412

Конкурсні та атестаційні справи: в УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

Конкурсні та атестаційні справи: в УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради

 У вівторок, 25 жовтня, відбулося чергове засідання Вченої ради Ужгородського національного університету. Головними питаннями, які були винесені на розгляд, стали атестаційні та конкурсні справи.

Розпочали засідання із атестаційних справ. Відтак, за рішенням Вченої ради, вчене звання професора по кафедрі української мови здобула Наталія Венжинович, професора по кафедрі алгебри та диференціальних рівнянь  Ігор Король, професора по кафедрі генетики, фізіології рослин і мікробіології Марина Кривцова, професора по кафедрі наук про здоров’я Олена Яцина, доцента по кафедрі теорії та практики перекладу Антоніна  Девіцька.

Щодо конкурсних справ, то за результатами голосування Вченої ради, на посаду завідувача кафедри хірургічної стоматології та клінічних дисциплін було підтримано кандидатуру  Наталії Гема-Багиної, завідувача кафедри стоматології післядипломної освіти - Анатолія Потапчука, професора кафедри конституційного права та порівняльного правознавства − (0,8 ставки)  Ігоря Пироги. Також були підтримані кандидатури Дмитра Блецкана на посаду професора кафедри фізики напівпровідників − (0,8 ставки), Михайла Сливки на посаду професора кафедри органічної хімії. На посади професора кафедри кримінального права та процесу (3 ставки) було обрано Андрія Андрушка, Василя Копчу, Миколу Сийплокі. Також на посади професора кафедри економіки і підприємництва (3 ставки) було обрано Лесю Газуду, Михайла Газуду, Вікторію Готру. На посади професора кафедри німецької філології було обрано Ольгу Гвоздяк, професора кафедри політології і державного управління Маріана Токаря та професора кафедри хірургічної стоматології та клінічних дисциплін – (0,75 ставки) Юрія Мочалова.

Також ректор УжНУ Володимир Смоланка передав атестат професора кафедри кримінального права та процесу Василю Копчі, професора кафедри конституційного права та порівняльного правознавства Ігорю Пирозі, атестати доцента кафедри загальної хірургії Василю Литваку, кримінального права та процесу Оксані Маслюк, доцента кафедри аналітичної хімії Максиму Фершалу та доцента кафедри фінансів та банківської справи Ользі Чакій.

Серед інших рішень, Вчена рада підтримала створення науково-навчального інституту превентивної медицини Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» та надала йому статус загальноуніверситетського науково-навчального підрозділу в структурі науково-дослідної частини.

Крім цього, на  засіданні Вченої ради затвердили положення про Редакційно-видавничу раду у новій редакції, рекомендували до друку низку видань.

 

                               

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: