23.04.2019

Відбулась зустріч ректора УжНУ Володимира Смоланки з представниками університету Хорватії

Ректор УжНУ Володимир Смоланка зустрівся з  ректором університету Північ (м. Вараждин, Хорватія) Маріаном Мілковичем, який завітав до України з робочим візитом.

Зустріч між представниками відбулася з ініціативи декана економічного факультету  Віталія Сержанова, з пропозицією обговорити деталі подальшого розширення співробітництва.

На зустрічі  були присутні члени хорватської делегації: Алексей Аніскін, доцент, доктор філісофії; Желько Кос, доцент, викладач; Ігор Студеняк, проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор; Віталій Сержанов, декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент.

Зміцнення українсько-хорватського партнерства у сфері вищої освіти – це поштовх до покращення взаємодії двох університетських систем. Обидві сторони зацікавлені у подальшому розвитку таких пріоритетних напрямків як академічне і наукове співробітництво, обмін студентами та викладачами.