В УжНУ вшанували пам'ять творців та оборонців Карпатської України

На Закарпатті у ці дні відбувається чимало різнопланових заходів з нагоди відзначення 80-ї річниці Карпатської України. У п’ятницю, 15 березня, студенти УжНУ вшанували пам'ять творців та оборонців Карпатської України покладанням квітів біля пам’ятного знаку «Героям за свободу і незалежність України».

Цього ж дня студенти природничо-гуманітарного коледжу УжНУ взяли участь у заходах по вшануванню пам’яті засновників Карпатської України та бійців Карпатської Січі, які полягли на Красному полі під Хустом у бою з угорськими окупантами, а на факультетах відбулися відкриті лекції, на яких викладачі розповідали студентам про значення феномену Карпатської України для розуміння державотворчих процесів в Україні та одвічного прагнення української нації до свободи і незалежності.

У залі Вченої ради 15 березня продовжувала свою роботу розпочата напередодні представницька міжнародна наукова конференція «Карпатська Україна – незалежна держава».