14.10.2021

В УжНУ вшанували пам'ять борців за волю України

У четвер, 14 жовтня, студенти та викладачі кафедри військової підготовки Ужгородського національного університету вшанували пам'ять борців за волю України.  Цей день - особливий в історії нашої держави. Свято Покрови Пресвятої Богородиці - захисниці козацтва, стало символом боротьби за незалежність України і в часи визвольних змагань у середині ХХ століття, символом  українських повстанців у лавах УПА.  Особлива актуальність  свято має у нашому сьогоденні, коли Україна відстоює  незалежність і соборність у війні з Росією.

День захисників та захисниць України - це свято військових, волонтерів, всіх тих, хто захищає нашу державу, день пам'яті тих, хто віддав за волю власної країни найдорожче - своє життя.

Ужгородський національний університет від початку російської агресії  є активним учасником  волонтерського руху, а чимало випускників та працівників університету зі зброєю в руках стали на захист незалежності та територіальної цілісності України.

Слава Україні!

Героям слава!