23.12.2020

В УжНУ відбувся брифінг присвячений Дню української дипломатії

У середу, 23 грудня, в УжНУ відбувся брифінг, присвячений Дню української дипломатії та підведенню підсумків зовнішньополітичної діяльності України в 2020 році. Науковий захід проводиться регулярно з 2015 року. Організаторами витупили Центр міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції УжНУ, Інформаційний Центр Європейського Союзу в УжНУ, факультет історії та міжнародних відносин, Кафедра міжнародних студій та суспільних комунікацій.

Науковий захід відбувся в онлайн-форматі, учасниками стали декан факультету історії та міжнародних відносин, професор Іван Вовканич,  голова комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе, радник Постійного представництва України при ООН Сергій  Дворник,   декан факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету ім. В. Стуса (м. Вінниця) доцент Юрій Теміров, завідувач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Віталій Андрейко,  директор Центу міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції УжНУ, професор Ігор Тодоров.

Тако участь у науковій поді взяли професори та доценти кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Альона Алмашій, Євген Бевзюк, Олеся Бенчак, Юрій Копинець, Діана Купар, Ганна Мелеганич, Юрій Метелешко, Оксана Свєженцева, Петро Токар, Михайло Шелемба та Марта Шелемба.

Також до зустрічі долучилися студенти 1-4 курсів факультету історії та міжнародних відносин, спеціальність  «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

На зустрічі були розглянуті основні напрямки української зовнішньої політики  в 2020 році, Продовження стратегічного партнерства з НАТО, можливості та перспектив європейської інтеграції України в умовах пандемії, Двосторонніх відносин України з країнами ЄС, передусім із сусідніми країнами-членами ЄС, Участі України в діяльності міжнародних організацій (ООН).